Převodový olej Red Line HeavyWeight ShockProof - 3,785l

Kód: 58205
Neohodnoceno
Značka: Red Line oil
3 097 Kč 2 560 Kč bez DPH
Na dotaz
Převodový olej Red Line performance

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
rychlost
Rychlé doručení
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Nejoblíbenější z řady ShockProof - Plně syntetický převodový olej Red Line HeavyWeight ShockProof je osvědčený převodový olej, který je velmi populární v závodních převodovkách. Tloušťka filmu je silnější, než u SAE 75W140, ale i přesto nabízí mazací schopnosti jako 75W90 oleje. Vynikající mazací schopnosti i za studena. Vhodný pro závodní diferenciály vysoce výkonných strojů. Velmi oblíbený pro použití u bezsynchronních převodovek. Naopak pro synchronní převodovky naprosto nevhodný. Obsahuje také modifikátory tření pro zlepšení vlastností i při těch nejvyšších zatíženích.

         

Tento olej není vhodný do systémů s externími chladiči převodovky, protože může kvůli vyskému obsahu mikroskopických částic dojít k poškození čerpadel a zanesení filtrů. 

           

Společnost Red Line oil se zabývá vývojem a výrobou motorových olejů, aditiv a brzdových kapalin pro závodní průmysl již od roku 1979. Dnes je v jejím portfoliu více než 100 valitních motorových, převodových a jiných olejů, brzdových kapalin, příměsí do paliva i oleje, montážních maziv, chladících směsí a mnoho dalšího. 

    

Objem: 1 galon (3,785l)

V případě, že potřebujete ověřit kompatibilitu produktů Red Line s Vaším vozem, můžete použít "konfigurátor".

     

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz