Převodový olej Red Line HeavyWeight ShockProof - 3,785l

Kód: 58205
Neohodnoceno
Značka: Red Line oil
3 097 Kč 2 560 Kč bez DPH
Do 10 pracovních dní
Převodový olej Red Line performance

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
rychlost
Rychlé doručení
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Nejoblíbenější z řady ShockProof - Plně syntetický převodový olej Red Line HeavyWeight ShockProof je osvědčený převodový olej, který je velmi populární v závodních převodovkách. Tloušťka filmu je silnější, než u SAE 75W140, ale i přesto nabízí mazací schopnosti jako 75W90 oleje. Vynikající mazací schopnosti i za studena. Vhodný pro závodní diferenciály vysoce výkonných strojů. Velmi oblíbený pro použití u bezsynchronních převodovek. Naopak pro synchronní převodovky naprosto nevhodný. Obsahuje také modifikátory tření pro zlepšení vlastností i při těch nejvyšších zatíženích.

         

Tento olej není vhodný do systémů s externími chladiči převodovky, protože může kvůli vyskému obsahu mikroskopických částic dojít k poškození čerpadel a zanesení filtrů. 

           

Společnost Red Line oil se zabývá vývojem a výrobou motorových olejů, aditiv a brzdových kapalin pro závodní průmysl již od roku 1979. Dnes je v jejím portfoliu více než 100 valitních motorových, převodových a jiných olejů, brzdových kapalin, příměsí do paliva i oleje, montážních maziv, chladících směsí a mnoho dalšího. 

    

Objem: 1 galon (3,785l)

V případě, že potřebujete ověřit kompatibilitu produktů Red Line s Vaším vozem, můžete použít "konfigurátor".

     

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz