Naše služby

Výroba rozšiřovacích podložek     

- výroba přesně dle požadavků zákazníka

- nejlepší ceny v ČR

- vyrábíme z kvalitních materiálů (Dural EN AW-2030/2007)

- 17 let praxe a mnoho spokojených zákazníků

- know-how, díky kterému Vám dokážeme vždy poradit

    sluzby_podlozky

   

Zápis alternativního rozměru ALU kol - vystavení typového listu

Koupili jste kola z druhé ruky a potřebujete je zapsat? Pokud disponují KBA nebo TÜV homologací, můžeme Vám pomoci. Zejména bez zapsaného rozměru pneumatik se vystavujete riziku, že v případě nehody nebude ze strany pojišťovny poskytnuto plnění. Neváhejte a ozvěte se nám, pokusíme se Váš problém co nejelegantněji vyřešit. Pište na info@jk-racing.cz a v e-mailu ideálně uveďte přesný typ a rok výroby vozu a rozměr kol i pneumatik. 

    

VTP

     

Zajištění STK a EM

Nechce se Vám řešit STK a EM, nechcete si na to brát den dovolené a mít nervy, zda Vás nebude chtít technik na něčem udělat? My Vám auto zkontrolujeme, na STK připravíme a vše zařídíme. V případě zájmu pište ideálně na info@jk-racing.cz 

   

sluzby_stk

     

Výroba pancéřových brzdových hadic

Pokud chcete u svého vozu zlepšit brzdný výkon, repsektive eliminovat nafukování sériových gumových brzdových hadic, pomohou Vám právě pancéřové hadice. Jedná se o hadice s teflonovým vnitřkem, pancéřovým opletem a ochrannou bužírkou. Tyto hadice lze vyrobit na zakázku dle Vašeho zadání, takže i v případě, že jste na vůz namontovali třeba big brake kit nebo jen větší brzdy z jiného vozu. Vybrat navíc lze z 11 možných barevných variant ochranné bužírky. S Vašimi požadavky pište na info@jk-racing.cz 

    

sluzby_hel

        

Kontrola vozu před koupí

Přemýšlíte o koupi ojetého vozu, ale nevyznáte se v autech tak dobře, jako v tom, co Vás živí. Nechte si poradit! Každý by přece měl dělat to, čemu rozumí. Díky 17 letům zkušeností v oblasti běžného servisu, úprav osobních automobilů a staveb závodních speciálů jsme Vám schopni nabídnout konzultaci s fyzickou kontrolou daného vozu a s čistým svědomím poradit, zda daný vůz koupit, nebo ne. Cena prohlídky závisí na její délce, sazba je 550,-Kč bez DPH za hodinu, přičemž se počítá i nejrychlejší možná doprava na místo.

   

sluzby_kontrola

    

Individuální dovoz závodních a performance dílů

Nesehnali jste u nás v republice to, co jste hledali? Příadně jste to našli u jiného prodejce, ale nemáte s ním dobrou zkušenost? Neváhejte a ozvěte se nám. Spolupracujeme s výrobci dílů jak v Evropě, Americe, ale i v Asii a rádi Vám vytoužený produkt dodáme. V případě zájmu pište na info@jk-racing.cz a rovnou ideálně přihoďte odkaz na daný produkt, my se Vám na to podíváme a naceníme ho. 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz