Nuke Performance nádržka Oil Catch Can 750ml - carbon

Kód: 265-01-202
Neohodnoceno
7 230 Kč –10 %
Nuke Performance nádržka Oil Catch Can 750ml - carbon
7 230 Kč –10 % 6 450 Kč 5 331 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Oil catch tank (OCT) 3/4l - olejová nádobka

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
rychlost
Rychlé doručení
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Univerzální karbonový catch tank Nuke Performance o objemu 750ml, s vnitřní přepážkou a výstupem s 300-mikronovým filtrem.

    

    

Univerzální karbonová záchytná nádobka (catch tank) na olej s dvojitým vstupem a vnitřní přepážkou a s jedinečným 300 mikronovým filtrovaným výstupním portem. Tento catch tank je vybaven duálním vstupem se závitem AN-10 ORB pro snadnou a efektivní instalaci. Dále disponuje filtrovaným výstupem, takže se hodí pro všechny urpavené vozy, které potřebují nádobu na záchyt olejové mlhy. Lze použít jak v otevřeném, tak uzavřeném okruhu.

        

 • Lesklá nebo matná varianta (prosím uveďte do poznámky)
 • 300-mikronová omyvatelná vnitřní filtrační vložka
 • Vstup / výstup AN-10 ORB pro nejvyšší možný průtok
 • Snadné vypouštění pomocí 1/4" vypouštěcí zátky
 • Měrka pro rychlé a snadné zjištění hladiny oleje
 • Možnost zapojení v otevřeném i uzavřeném systému
 • Full-carbon konstrukce těla catch tanku
 • O 25% lehčí, než konvenční catch tank o stejném objemu
 • Vyrobeno ve Švédsku

       

 • Opravdu lehký karbonový Catch tank - první svého druhu

Sérii catch tanků Nuke Performance Oil Catch Cans spoužívá po celém světě mnoho závodníků a úpravců aut a to v každém druhu motorsportu. V Nuke Performance to ale chěli posunout na další úroveň – proto vyvinuli lehčí karbonovou verzi Performance Catch Can s kapacitou 0,75 litru. Tato verze je až o 25 % lehčí než běžná verze.

      

       

 • Zapojení recirkulační nebo otevřené

Univerzální nádoba alias Catch tank Nuke Performance 0,75 litru (750ml) se může použít jak ve verzi s oddechem do atmosféry, tak v uzavřeném systému zpět do sání. Jak vstupy, tak výstup, jsou opatřey závity AN-10 ORB, což zaručuje nejen zjednodušení zapojení, ale zajišťujě i maximální možný průtok bez restrikcí.

     

 • Catch tank s duální 300-mikronové filtraci

Unikátní vnitřní filtrační vložka zabraňuje částicím unikat z nádobky zpět do systému, a to díky 300-mikronové filtrační vložce, která se používá jak pro atmosférickou, tak pro recirkulační verzi zapojení. Vnitřní filtr zajišťuje filtraci olejové mlhy z klikové skříně a poskytuje vynikající filtraci, která šetří váš motor a prodlužuje tak jeho životnost.

Použití tohoto univerzálního olejového catch tanku zabraňuje hromadění nečistot v sání motoru, zvyšuje výkon a čistí nasávaný vzduch. Nespornou výhodou je také to, že montáží tohoto catch tanku získáte možnost měřit úroveň znečištění, čímž můžete vzdáleně sledovat opotřebení a kondici vašeho motoru.

          

 • Předimenzované vstupní a výstupní porty AN10 pro maximální průtok

Univerzální 750ml karbonový catch tank od Nuke Performance zvládá díky svému chytrému designu používat i velké vstupní a výstupní průměry, v základu totiž disponuje samicemi AN-10. To rozšiřuje rozsah možných použití, protože ho můžete zapojit i do systému s velkým průměrem hadic. Ty jsou používané zejména u velmi výkonných vozidel, kde by odfuk v menším průměru nestačil. Fitinky AN-10 ORB jsou k dispozici v různých kombinacích, je tedy jen na Vás, na jaký průměr to chcete zredukovat. Redukční ani spojovací fitinky nejsou součástí balení a je nutné je objednat zvlášť.

      

 • Integrovaná měrka pro snadnou kontrolu hladiny, skvělý přístup k horní části díky nové nízké konstrukci

Catch tank je vždy důležité vyprázdnit včas, a proto je dobré, když můžete snadno zkontrolovat úroveň zachyceného oleje. Proto je na horní části víka umístěna měrka z eloxovaného hliníku, takže je kontrola hladiny rychlá a snadná. Stihnete to tedy i například při střídání jezdců nebo tankování ve vytrvalostním závodě. Měrka má drážkovaný vršek, aby šla snadno povolit i bez nářadí. 

       

      

 • Vypuštění je pomocí volitelné 1/4" ventilové sady snadné

Univerzální 750ml catch tank od Nuke Performance můžete vypouštět přímo na catch tanku nebo volitelnou vypouštěcí sadou, která využívá 1/4" vypouštěcí port na dně catch tanku. Tato sada disponuje 2m dlouhou hadicí, kterou můžete vyvést na snadno přístupné místo. Usnadňuje tak vypouštění, aniž byste museli demontovat spodní část catch tanku přímo v motorového prostoru.

       

       

 • Vyvinuto ve Švédsku - nejvyšší možná kvalita zaručena

Všechny tyto produkty jsou vyvinuty, navrženy a vyrobeny společností Nuke Performance v nejvyšší možné kvalitě a se stejným puncem kvality jako všechny ostatní díly v lehké motorsportové řadě. Kvalitu Nuke Performance si jednou vyzkoušíte a už nechcete nic jiného!

         

 • Specifikace

Objem nádoby: 750ml

Vstupní port: 2 x AN-10 ORB

Výstupní port: 1 x AN-10 ORB

Filtrovaný výstupní port:  ANO, 300mikronový filtrační kotouč

Odtokový otvor: 1 x 1/4 BSPP, záslepka součástí balení

Držák: ANO, z nerezové oceli otočný o 360°

Měrka: ANO, hliníková měrka součástí balení

Výška: 162 mm (bez fitinek)

Šířka: 90 mm 

Hloubka: 106,4 mm 

Hmotnost: 754 g

Zapojení: Recirkulační / atmosférické použití

EAN: ‌‌7340209501353

     

 • Obsah balení

1 x Univerzální catch can o objemu 0,75 litru

1 x Nerezový držák

1 x 300 mikronová filtrační vložka pro výstupní port

1 x eloxovaná hliníková měrka pro odečítání hladiny

1 x 1/4 BSPP záslepka (odtokový port)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz