Kompletní systém Air Jack 90 Nuke performance

Kód: 590-01-204
Neohodnoceno
58 574 Kč –10 %
Kompletní systém Air Jack 90 Nuke performance
58 574 Kč –10 % 52 717 Kč 43 568 Kč bez DPH
Do 10 pracovních dní
Air jack system Nuke Performance

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
rychlost
Rychlé doručení
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Kompletní sada 4 kusů zvedacích pístů Air Jack 90 od značky Nuke Performance, 8 BAR/120 PSI. Rychlé, lehké, spolehlivé a snadno instalovatelné sady vzduchových pístů pro zvedání závodního automobilu.

         

Produkt vyvinutý na základě požadavků těch nejnáročnějších závodníků napříč celým motorsportem. Jednoduché a spolehlivé nastavení, potřebný tlak vzduchu až 8 BAR / 120 PSI. Tento produkt zvedne vaše vozidlo do nových výšin pomocí každého dílenského kompresoru. S těmito Air jacky jste připraveni na každé přezouvání i na to, co se může během závodního dne pokazit. 

   

   

 • Lehké onboardové vzduchové motorsport zvedáky
 • Pracovní tlak 8 BAR
 • Pracuje s běžnými dílenskými vzduchovými kompresory
 • Kompletní sada se zvedáky, bezpečnostními podpěrami a hadicí
 • Sada zvedne 1608 kg při tlaku 8 BAR
 • Tělo a píst z vysoce pevného hliníku
 • Celková délka zdvihu 251 mm

   

Tělo těchto Air jacků je vyrobeno z vysoce pevného, CNC ​​opracovaného hliníkového výlisku pro co nejtenčí tloušťku stěny, díky čemuž se vyznačuje velmi nízkou hmotností bez negativního vlivu na funkčnost. Obsahuje velmi pevnou hliníkovou pístnici s eloxovaným povrchem pro dlouhou životnost. Vnitřní ložiska jsou zkonstruována z vysoce pevného, ​​ultraodolného polyoxymethylenu s nízkým třením - tyto vzduchové zvedáky jsou vyrobeny tak, aby zvládly náročné závodní požadavky kdekoliv na světě.

   

 • Pracuje s běžným dílenským vzduchovým kompresorem na 8 BAR

Nuke Performance Air Jack 90C potřebuje optimální provozní tlak v rozmezí 6-12 BAR, to znamená, že pracuje s běžným dílenským vzduchovým kompresorem na 8 BAR, takže nemusíte vozit velké a drahé dusíkové nádrže. Protože většina dílenských vzduchových kompresorů pracuje právě v rozmezí 8 - 12 BAR, byly tyto Air jacky vyvinuty právě pro ně. Při tlaku pouhých 8 BAR tyto zvedáky zvednou každý 402kg a v systému se 4 zvedáky to vychází na celých 1608kg. Tím odpadá potřeba dalšího vybavení, jako je láhev se stlačeným vzduchem, přívodní trubka nebo vysokotlaký systém.

   

 • Kompletní sada 4 zvedáků pro všechny typy použití

Abych to kluci z Nuke Performance co nejvíce usnadnili všem závodníků, ať už u okruhových závodů libovolné kategorie, drifterům nebo třeba těm, co jezdí sprinty, sestavili tuto kompletní sadu 4 vzduchových zvedáků s vhodným příslušenstvím. Sada Air Jack obsahuje hadice, pneufit fitinky, bezpečnostní podpěry a vzduchové zvedáky pro pokrytí všech potřeb. Tato sada obsahuje 4 vzduchové zvedáky a je nejběžnějším produktem této kategorie. Jeden Air Jack se doporučuje umístit vedle každého kola a funguje perfektně na vozidlech s rovnoměrným rozložením hmotnosti na přední a zadní nápravu. Nuke Performance také nabízí kompletní sady 2 a 3 vzduchových jacků pro další konfigurace.

          

 • Sada obsahuje zvedáky, bezpečnostní podpěry, 10m hadice a fitinky

Sady Nuke Performance 90C Air Jack jsou navrženy pro použití společně s dílenskými vzduchovými kompresory na 8 BAR a jsou dodávány se snadno použitelným rychlým ventilem s běžnou EURO / pneufit fitinkou, která se hodí pro většinu běžných vzduchových kompresorů. Přiložený držák umožňuje namontovat jej na snadno dosažitelné místo bez rizika znečištění při špatném počasí nebo nečistotami z dráhy. V sadě je 10 metrů 8mm pneufit hadice, 3 kusy T rozbočovačů, 4 rychlospojky 1/4" BSPP s protihrotem pro vstupy Air Jack a kulový ventil petcock. Tato sada je ideální pro většinu aut a snadno se instaluje, je odolná a cenově dostupná.

   

    

 • Kolik zvednou Nuke Performance Air Jacky v sadě 4 kusů?

Nuke Performance Air Jacks 90 Competition js vyrobeny pro použití se vzduchovým kompresorem na 8 BAR a díky svému většímu průměru a chytrému designu dokáže každý při tomto tlaku zvednout 402kg a 603kg při tlaku 12 BAR. V sadě 4 vzduchových zvedáků překračuje běžné motorsportové potřeby.

     

         

 • Bezpečnostní podpěry Air Jack 90C snižují možnost nehody

Sady vzduchových zvedáků Nuke Performance 90 Competition Air Jack jsou dodávány včetně bezpečnostních podpěr. Při práci na vozidle nebo pod ním vždy existuje možnost nehody. Když je vozidlo zvedáno pomocí vzduchových zvedáků, musíte vždy používat tyto zámky nebo tradiční kozy, abyste zabránili nehodě, pokud tlak poklesne v důsledku netěsnosti, poruchy nebo chyby při manipulaci. Bezpečnostní podpěry Nuke Performance 90C se při plně vysunutém vzduchovém zvedáku jednoduše zacvaknou na místo, jsou vybaveny snadno uchopitelnou rukojetí a dodávají se v praktické tašce.

    

     

 • Zdvih druhého stupně s Nuke Performance Elephant Feet dává celkovou výšku zdvihu 480 mm

S prodloužením Nuke Performance Elephant Feet určeným pro nízkotlaké vzduchové zvedáky Air Jack 90 Competition můžete zvednout své vozidlo ve dvou krocích, což vám poskytne celkovou výšku 480mm. To je ideální pro větší opravy vyžadující přístup ze spodní části, jako jsou opravy výfuku, výměny spojky, převodovky a další. Může se to také hodit při dlouhodobějším stání na dílně. Navrženo se samosvorným mechanismem, který zaručuje bezpečné a stabilní používání. Pro snadné skladování a přepravu je v nabídce také pevný kufr s pěnovou vložkou od Peli. Všechny tyto díly naleznete v přiřazených produktech. 

  

    

 • Jak namontuji Air jacky na své auto?

Držáky vyrobené z oceli a určené k přivaření ke karoserii nebo podvozku vašeho vozu můžete nalézt v přiřazených produktech. Dodávají se neošetřené a snadno se přizpůsobí požadovaným rozměrům. Pokud použijete desku nebo držák, doporučujeme použít nižší a vyšší upevňovací bod, aby byla instalace dostatečně odolná a bezpečná. Všechny materiály a design držáků jsou navrženy pro nejlepší odolnost v těch nejnáročnějších podmínkách. Usnadněte si instalaci pomocí montážního příslušenství Nuke Performance.

    

 • Vyvinuto ve Švédsku - nejvyšší možná kvalita zaručena

Vzduchové zvedáky a bezpečnostní podpěry 90 Competition jsou vyvinuty, navrženy a vyrobeny společností Nuke Performance v nejvyšší možné kvalitě a se stejným puncem kvality jako všechny ostatní díly v lehké motorsportové řadě. Kvalitu Nuke Performance si jednou vyzkoušíte a už nechcete nic jiného!

      

    

 • Specifikace:

    

 • Kompletní sada Air Jack 90 obsahuje:

4 x Air Jack 90 C Air Jack

4 x Air Jack 90 C bezpečnostní podpěra

1 x Nuke performance taška na podpěry

3 x Quick Connect 8mm Pneufit T-rozbočovač

4 x 1/4" Quick Connect na 8mm hadici

1 x kulový kohout Petcock s EURO pneufit fitinkem

10m hadice o průměru 8mm Quick Connect pneufit

10x stahovací pásky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz