Čistič palivového systému pro motocykly Red Line Powersports - 118ml

Kód: 60102
Neohodnoceno
Značka: Red Line oil
290 Kč 240 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Přípravek na čištění palivového systému

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
rychlost
Rychlé doručení
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Čistič palivového systému Red Line Powersports SI-1 je díky svému malému balení vhodný zejména pro motocykly. Velikost lahvičky je dimenzována na použití s plnou nádrží motocyklu, což výrobce počítá jako 25 až 43 litrů benzínu. Koncentraci volte podle toho, zda čistíte palivový systm pravidelně, nebo se jedná o prvotní čištění po koupi stroje. Red Line Complete Fuel System Cleaner SI-1 čistí kompletní palivový systém od nádrží, přes vedení, karburátory nebo vstřikovače, až po ventily a spalovací prostor. Je míchatelný se všemi druhy benzínu pro dvoudobé a čtyřdobé stroje. Lze ho použít i pro nové stroje s katalyzátory a filtry pevných částic. Čistič obsahuje daleko vyšší procento PEA, než čističe ostatních výrobců, a proto dosahuje tak skvělých výsledku. Nečistoty postupně rozpouští, aniž by způsoboval uvolňování jejich větších částí, které by mohly narušit přepady vstřikovačů a jiné náchylné části. 

    

    

  • Tento čistič palivového systému doporučujeme aplikovat u již zahřátého motoru a pro maximální účinek palivo smíchané s čističem již neředit dalším dotankováním. Vyjeďte maximum ideálně koncentrovaného paliva s čističem, ale netrapte to do úplného sucha. Z vlastní zkušenosti i recenzí našich zákazníků můžeme s čistým svědomím říct, že zejména po prvním čištění můžete pozorovat zklidnění chodu motoru a pocitově lepší průběh výkonové křivky. 

    

Nezávislé hodnocení čističe palivového systému Red Line

     

Objem: 4oz (118ml)

    

Společnost Red Line oil se zabývá vývojem a výrobou motorových olejů, aditiv a brzdových kapalin pro závodní průmysl již od roku 1979. Dnes je v jejím portfoliu více než 100 vysoce kvalitních motorových, převodových a jiných olejů, brzdových kapalin, příměsí do paliva i oleje, montážních maziv, chladících směsí a mnoho dalšího. 

     

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz