2-taktní závodní motorový olej Red Line two-stroke - 473ml

Kód: 40603
Neohodnoceno
Značka: Red Line oil
375 Kč 310 Kč bez DPH
Do 10 pracovních dní
Závodní motorový olej Red Line performance

Detailní informace

Dárek zdarma
Dárek zdarma
ke každé objednávce
rychlost
Rychlé doručení
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Vysoce výkonný motorový olej Red Line two-stroke je vhodný zejména pro 2-taktní vysokootáčkové závodní stroje, jako jsou vodní skútry, motokáry nebo silniční motocykly. Díky vysokému obsahu esterových olejů vytváří pevnější film, než klasické uhlovodíkové oleje. Toto originální složení navíc zajišťuje výborné odbourání nežádoucích aditiv, které by olej bez esterových příměsí jen velmi těžko rozpouštěl. Výsledkem je celkově čistší motor a tím i snížená kouřivost. 

Tento olej je velmi oblíbený pro jeho výhody, jako jsou nízké tření, malé opotřebení nejnamáhanějších částí motoru a snadné ladění.

Výrobcem doporučený poměr je od 50:1 do 100:1 v závislosti na provozních podmínkách.

Závodníci ze série Rotax racing doporučují míchání oleje a paliva v poměru 125ml oleje na 5l paliva. Tato směs je vyzkoušena pro použití v raletivně nízkých otáčkách, které jsou na těchto strojích běžné (cca do 12500ot/min).

Motory s vyššími otáčkami jako jsou Parilla Leopard, Sonic, Maxter, Motori Seven, PRD Fireball, Cheetah, Vortex Rok TT a podobné je doporučený poměr oleje a paliva 300ml na 5l. 

Pro motokáry s motory Honda 125cc a podobnými ICC motory je doporučován poměr 225 až 250ml oleje na 5l paliva. 

Při měření na brzdě byl prokázán výkonový zisk 3-5%.

Motorové oleje Red Line Two-Cycle Kart Oil a Red Line Two-Stroke Race Oil jsou po stránce složení identické oleje, jedná se pouze o jiné balení z marketingových důvodů.

Objem: 1 pinta (473ml)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz